В Козельці відкрилася персональна виставка Світлани Дем’яненко – ТАЛАЛАЇВКА СЬОГОДНІ

В Козельці відкрилася персональна виставка Світлани Дем’яненко

У Козелецькому музеї історії ткацтва Чернігівщини 17 травня відбулося відкриття першої персональної виставки вишиваних робіт Світлани Дем’яненко та вихованців гуртка “Українська народна вишивка” Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва.

В основі власних вишивок Світлана Дем’яненко використовує стародавні орнаменти Чернігівщини, поєднуючи з сучасними.

Майстриня захоплення вишивкою перетворила у справу свого життя: організувала гурток, зацікавила вишиванням дітей, написала свою навчальну програму, успішно працює, навчає школярів, бере участь у різних конкурсах і районних заходах, зокрема «Соборний ярмарок», «День незалежності», «День вишиванки».

Виставка Світлани Дем’яненко присвячена ювілейному дню народження і є підсумком п’ятирічної роботи з дітьми.

Її мета – пропагувати красу української народної вишивки, показати свої досягнення в навчанні дітей, надихнути і об’єднати тих, хто захоплюється цим видом мистецтва.

Сьогодні майстриню прийшли привітати та підтримати начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради Любов Боришполець, головні спеціалісти відділу освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Раїса Бражинська та Надія Андрушко, завідувач Козелецької районної дитячої бібліотеки Любов Чолован, керуючий Козелецьким відділенням ПАТ КБ “ПриватБанк” Наталія Петриченко. Завітали на виставку і колеги майстрині – керівники гуртків Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Світлана Дідовець та Петро Дем’янчук.

Протягом чотирьох років гурток “Українська народна вишивка” щорічно займав перші місця на обласному конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва “Знай та люби свій рідний край”. Найбільше перемог здобула Анастасія Андрушко – учениця 8 класу Козелецької гімназі № 1. За вагомі досягнення у вишиванні вона протягом двох років отримує стипендію Козелецької райдержадміністрації як обдарована дитина. Займаються в гуртку діти з багатодітних сімей Скидан, Ковальчук, Сікан, роботи яких беруть участь у конкурсі “Таланти багатодітної родини”, конкурсах, організованих “ПриватБанком”, та здобувають призові місця.

А вчитель молодших класів Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Марія Халімон подарувала Козелецькому музею історії ткацтва Чернігівщини стародавній вишитий фартух.

До речі, відвідують гурток не тільки дівчатка, а й хлопці. Один із них – Ростислав Хоменко, який навчившись вишивати хрестиком, почав малювати своїх улюблених героїв з мультфільмів і вишивати їх за власними схемами.

Для бажаючих відвідати виставку робіт нагадуємо графік роботи музею: СР-НД з 10.00 до 16.00. ПН і ВТ – вихідні дні

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*