У Сосниці відбувся міжрайонний турнір з тенісу – ТАЛАЛАЇВКА СЬОГОДНІ

У Сосниці відбувся міжрайонний турнір з тенісу

Днями в смт Сосниця було проведено ХІ міжрайонні зимові спортивні змагання з настільного тенісу. Дані змагання присвячені Героям Небесної Сотні. Про це пише СОСНИЦЯ СЬОГОДНІ із посиланням на Сосницьку РДА.

Відкрили міжрайонні змагання з настільного тенісу заступник голови Чернігівської обласної федерації настільного тенісу, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації та Заслужений тренер України. Вони наголосили що даний захід проведено з метою реалізації «Програми розвитку фізичної культури та спорту в Сосницькому районі на 2014-2018 роки», широкого залучення населення району до системи занять фізичною культурою та спортом, подальшого розвитку настільного тенісу та національно-патріотичного виховання.

На цьогорічний турнір до Сосниці зібралося близько 80 учасників 5 вікових категорій з міст Чернігів та Славутич, Сосницького, Коропського, Прилуцького, Щорського та Корюківського районів, а також вихованці Сосницького навчально-реабілітаційного центру. Перед початком ігор юні спортсмени проспівали державний гімн України та вшанували память загиблих земляків хвилиною мовчання.

За результатами ігор, суддями турніру було визначено призерів в 5 вікових категоріях. Переможці та призери турніру отримали грамоти та пам’ятні медалі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ


*